Англия Премиър Лийг
#21 Removed user 14.04.2012 10:29
Magenta ravens
572 Posts

Аз едно нещо не мога да си обясня.Фенове на отбора с красивия футбол.Юнайтед ви пребиха 8:2 пък после нека да играем скучен футбол.Егати логиката.Мач с мач не си прилича.За 1:6 от Сити,Юнайтед играят цяло второ полувреме с човек по-малко и последните три гола се вкарват в рамките на 6-7 минути.Има ги и тези неща във футбола.Нали не си вярвате,че това ще се случи скоро пак?

#22 Removed user 14.04.2012 10:35
Red lasers
1030 Posts

Сега трябва ли да споменавам Атлетик Билбао и гаврата с труп - която цял свят гледа по време на мачовете с ....... :D :D :D

#23 Removed user 14.04.2012 10:47
Magenta ravens
572 Posts

Спортинг също врътнаха Сити,нали?Лига Европа никога не е бил приоритет на отбори от такава величина,колкото и смешно да звучи.Сити в момента имат пари,но не и треньор.Още по-малко пък класа,за да могат да станат шампиони.

#24 Removed user 14.04.2012 11:34
Red lasers
1030 Posts

Едно е да отпаднеш - друго по такъв жалък начин ..... да не го обръщаме на личен спор .... просто един колега ме пита защо не заслужавали и изброявам причините ..... все ми е тая СИТИ или ЮНАЙТЕД .... но Мана бяха много смешни тоя сезон

#25 Removed user 14.04.2012 12:05
Magenta ravens
572 Posts

Аз пък най-малко имам намерение да споря;) Все пак на момчетата от Билбао не може да им се отрече,че в ЛЕ играят страхотен футбол,за разлика от Примера.За мен те са един от фаворитите за спечелване на турнира,заедно с Валенсия.

#26 Removed user 14.04.2012 13:42
Black thunder
148 Posts

Винаги са ме забавлявали пристрастните коментари.Само не разбрах Arsenal FC на базата на какво определя кои е фен и кой фенче.Една титла не опира само до милионната селекция . Тя е класа , манталитет и отборен дух

#27 Removed user 14.04.2012 15:55
CSKA Sofia
1502 Posts

<blockquote><h3>Inferno написа:</h3>Винаги са ме забавлявали пристрастните коментари.Само не разбрах Arsenal FC на
базата на какво определя кои е фен и кой фенче.Една титла не опира само до
милионната селекция . Тя е класа , манталитет и отборен дух</blockquote>
(y) (y) (y)

#28 Removed user 15.04.2012 15:23
CSKAMAIUMRE
1579 Posts

На мен не ми дреме кой ще е шампион за този сезон. Направих темата за да видя какво мислят другите потребители и аз мисля, че Сити са способни на изненада. Иска ми се да бъде завързано, пък накрая, който ще да взима титлата. Ето сега например Юнайтед прави хикс срещу Астън Вила и губи от Сити, стават с еднакви точки и титлата се решава по голова разлика. (chuckle) Това, което каза Жиронтинс, че нас феновете на Арсенал ни е яд, защото Юнайтед ни биели не е много вярно, поне при мен не е така. В Манчестър Юнайтед не ми харесва нищо, нито играта им, абсолютно нищо, затова не са ми любимци, а голяма част от феновете на Манчестър Юнайтед са само защото почти всеки сезон прибират някой трофей.

#29 Removed user 15.04.2012 15:49
Waverunners
95 Posts

Аз също бих желал да се реши титлата по голова разлика;) Така ще се види кой е играл по-добре като цяло през сезона8)

#30 Removed user 15.04.2012 15:49
Midnight express
358 Posts

Ае феновете на Манафчестър да ми обяснят дали ще се гордеят с тази титла която е СЪДИЙСКА И НЕ ЕДИН ИЛИ 2МА ЧОВЕКА ФЕНОВЕ АМА ИСТИНСКИ ФЕНОВЕ НА ТОЗИ ОТБОР СА МИ КАЗАЛИ ДА СЪДИЯТА НИ ПОМОГНА МНОГО.Абе щом на "великия" манафчестър им трябваше срещу КПР съдийска помощ за кво си говориме? Че Билбао ги опукаха 2 пъти Аякс ги би като гост за кво си говориме?Че Базел ги биха и се класираха? Че цял свят вижда това което само заблудените фенове не виждат защо да му се невиди всички виждат, че съдийте бутат ЗВЕРСКИ юнайтед към титлата само те не виждат те са "класа" и "велик" отбор само дето януари тряяше да викат едно старче да им оправя играта къв велик отбор сте бе?Във Европа където съдийте не ви бутат докъте стигнахте до БАЗЕЛ (rofl). Фен съм на Арсенал никога не съм го криел може да сме паднали с 8;2 да приемам го напълно ни надиграхте, но някои се подиграват с така наречения привлекателен футбол.Ами с този ти привлекателен футбол 15 години вече не са излизали от ШЛ. Че дори да кажете имаме много велика публика, ами съвсем откровено ще ви кажа, че олд трафорт е тих.Пълен е с туристите и 10 годишните хлапета където са от отбора където печели титли.Аз лично нямаше да се гордея с тези титли, дори преди мача Арсенал-Сити си говорех с приятел, че няма да съм горд с тази победа, защото очаквах да е супер съдийска, за да се направи стабилна разлика между сити и манафите.Нападайте ме, плюйте ме, но аз говоря факти! ;) Христос Воскресе! (F)